Авто-Мото Заначка ;) :: www.amz.in.ua

Статьи, новости, фотографии, руководства, видео - всё про авто и мото - только полезное!

E-mail

Пароль


Зарегистрироваться


Меню
  Автогаз подорожчає до кінця року : Новости

  Новости >

  Все новости (1670649 просмотров) >>>>>

  19 Ноября 2021

  Якщо говорити про граничний рівень ціни, логічним порогом можна вважати 75% вартості бензину – інакше сенс в альтернативному для більшості машин пальному зникне. За цим принципом скраплений газ може подорожчати до 24 гривень за літр. Можливо, так би й сталося, проте в цьому сегменті ринку присутня досить велика конкуренція серед продавців палива. У боротьбі за клієнтів мережі АЗС змушені максимально обмежувати власну маржу, щоб тримати ціни на паритетному рівні.

  Суттєвим фактором, що впливає на ціну скрапленого газу, є вагома частка імпорту в галузі. Вітчизняне виробництво забезпечує лише п’яту частку ринку, а від 72 до 79% складає імпорт. За даними Консалтингової групи «А-95», у першій половині листопада 2021 року в Україну імпортували майже рекордний об’єм скрапленого газу – 73 тисячі тонн. За всю історію цей показник був вищим лише у липні 2019-го – 73,75 тисяч тонн, однак і місяць ще не закінчився.

  Все новости (1670649 просмотров)>>>>>  Комментарии:

  Для добавления комментария к статье "Автогаз подорожчає до кінця року : Новости" Вы должны быть зарегистрированным пользователем. Для регистрации перейдите сюда >>>

  Если Вы уже зарегистрированный пользователь просто авторизируйтесь при помощи формы:

  E-mail

  Пароль