Авто-Мото Заначка ;) :: www.amz.in.ua

Статьи, новости, фотографии, руководства, видео - всё про авто и мото - только полезное!

E-mail

Пароль


Зарегистрироваться


Меню


  На сервере размещено 1404 архивов и файлов, 4831 фотографий и 101 видеороликов общим весом 159 гигабайт.
  Зарегистрировано активных пользователей 35279 человек.
  Оставлено 610 комментариев.  Попередження ДАІ України : Новости

  Новости >

  Все новости (1477596 просмотров) >>>>>

  26 Мая 2010

     Літній чоловік їхав на автомобілі “Нісан” вулицями Борщагівки… Після проїзду перехрестя його обігнала “Тойота”, поблимала фарами з проханням зупинитися. Двоє молодиків, які вийшли з “Тойоти”, продемонстрували водію “Нісана” невеличку подряпину на своєму авто й повідомили, що на попередньому перехресті саме він пошкодив їх автомобіль. За “мирне владнання конфлікту” вони зажадали ... 15 тисяч доларів!
     Гроші потрібно було віддати упродовж двох годин. При цьому молодики не відпускали водія, а вимагали телефонувати родичам та знайомим й збирати гроші. Цікаво, що вони не застосовували силу, а просто “настійливо рекомендували” (за словами потерпілого водія). На намагання водія пояснити, що у нього “повне КАСКО” й страхова компанія розрахується за заподіяні ним збитки у вигляді подряпини на “Тойоті”, молодики пояснили, що працюють у солідній правоохоронній структурі й не хочуть “світитися”, щоб не нашкодити своїй кар'єрі. Чоловік зібрав необхідну суму й віддав молодикам.
     Коментує подію заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков:
     “Цей випадок трапився минулого місяця. Але подібним чином на столичних автошляхах потерпів не один водій. Ми радилися з іншими фахівцями й маємо підозру, що водії у таких випадках могли перебувати під дією гіпнозу. Адже зловмисники не випускали їх з полю зору, перебуваючи поруч аж до моменту отримання грошей.
     Щоб уникнути неприємностей раджу водіям у разі виникнення будь-яких конфліктних ситуацій на автошляхах негайно викликати працівників ДАІ або представників страхової компанії. Можна також зателефонути друзям, родичам, щоб негайно під'їхали й дочекалися разом з вами працівників Державтоінспекції. Покладайтеся на законне вирішення конфліктних ситуацій, не намагайтеся владнати їх самотужки”.

  26 травня 2010 року

  Пресс-служба Департаменту
  ДАІ МВС України

  Все новости (1477596 просмотров)>>>>>  Комментарии:

  Для добавления комментария к статье "Попередження ДАІ України : Новости" Вы должны быть зарегистрированным пользователем. Для регистрации перейдите сюда >>>

  Если Вы уже зарегистрированный пользователь просто авторизируйтесь при помощи формы:

  E-mail

  Пароль